Bize Katılın | Hazır Ofis, Sanal Ofis, Kiralık Ofis, Plaza Ofis


| Bize Katılın

Türkiye’de hazır ofis sistemleri çok büyük alanlara ihtiyaç duymayan özellikle ülkeye yeni giren yabancı ve yeni kurulan şirketlerin, kaliteli hizmet almak ve merkezi bir lokasyonda olmak istediklerinde taleplerini karşılayan oldukça yeni bir sektör.

Birkaç yıl öncesine kadar bilinmeyen bu sektör şuan hızla büyümekte ve her geçen gün talep eğrisini yükselterek güvenilirliğini ispatlamaktadır. Sektör Türkiye‘de de çok hızlı bir şekilde büyümektedir.

Hazır ofis sistemlerinin genellikle yeni kurulan ve az sayıda çalışanı bulunan şirketler için de fırsattır. Şirketler, sektörlerinde kendilerine yer bulup büyümeye başlayana kadar hazır ofis sistemlerinden yararlanıyor.

Türkiye’ de sektörde irili ufaklı yerli ve yabancı 50 ye yakın şirket 120 ye yakın lokasyonda hizmet vermektedir.

eOfis kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren yapısı ile Türkiye’deki sektördeki en büyük 3 firmadan biridir.

eOfis Franchise vermek için ,işletme alt yapısını tamamıyla hazırlamış bir firmadır.

Türkiye’deki Hazır Ofis konseptinin liderlerinden olan eOfis, 2009 yılında Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Bloklarında kurulmuş olup,son 3 yılda üst üste % 200 ye yakın büyüme oranı ile şu anda İstanbul’da Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park (2000 m2), Ataşehir Flora Suite Office (400 m2), Taksim İstiklal Caddesi (200 m2), Bakırköy Garden Office Marmara Forum AVM (900 m2), Kartal Hukukçular Towers (600 m2), Gayrettepe Oyal İş Merkezi (250 m2), Maslak Beybi Giz (750 m2), Akasya Tower Residense (200 m2), Levent Pol Center (3500 m2) , Başakşehir Mall of istanbul (350 m2) , ve İzmir Bayraklı Folkart Tower (300 m2) da olmak üzere onbir farklı lokasyonda faaliyet göstermektedir.

eOfis lokasyon sayısını hızla arttırmayı kısa sürede özellikle İstanbul dışında da faaliyet göstermeyi planlamaktadır.

eOfis faaliyetlerini seçkin lokasyonlardaki A ve A+ sınıf prestijli plazalarda göstermeyi hedeflemektedir.

eOfis büyümesini üç farklı şekilde yapılandırmıştır.

  • Kendi işleteceği ofislere kendisi yatırım yaparak.
  • Gelir paylaşımlı model

Yatırımcılar yada ev sahipleri, ofis alanlarını eofis standartlarında kullanıma hazır hale gelecek şekilde donatır. eOfis te hazır ofisi işleterek yatırımcıya asgari gelir taahüdü ile beraber yaptığı ciro gelirinden pay vermektedir. Binanın kira ve aidatı yatırımcı tarafından ödenir.

  • Franchise modeli

Franchise vererek yeni şubeler açarak. Bu modelde yatırımı ve işletmeyi yatırımcı yapar. eOfis kurumsal yapısı desteği ile ofis yönetilir.

Franchise şartları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.