eOfisim | Hazır Ofis, Sanal Ofis, Kiralık Ofis, Plaza Ofis


eOfisim

mobil uygulamaeOfis kullanıcılarına özel olarak sunulan bu sistemle iphone ve android marketten indireceğiniz bir programla kişiye özel bir hizmet sayfasınden telefon cevaplama ve posta kargo trafiğinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz.
Bu uygulama ile tarafınıza gönderilen bilgi mesajları uygulamadaki gelen kutusuna otomatik olarak gelir ve böylelikle ofisinizde olmadığınızda gelen aramalarınızın ve postalarınızın bilgisini takip edebilir, bildirimleri istediğiniz sıklıkta alabileceğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.

Sayfanızdan ayrıca  Fatura ve Ekstrenizi kontrol edebilir, öneri ve şikayetlerinizi bize gönderebilirsiniz. Bu programa, size özel verilen şifreyle hem bilgisayarınızdan hem de akıllı telefonlarınızdan girebilirsiniz.

eOfis Akıllı Telefon Uygulaması
eOfisin mobil uygulaması ile lokasyon ve hizmetler bilgilerini içeren eOfisim programını akıllı telefonlarınızdan kullanabilirsiniz. Böylelikle nerede olursanız olun bilgisayara ihtiyacınız olmadan telefonunuzdan eOfis hakkında her türlü bilgiyi alabilir, ofisinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca size en yakın eOfis‘i seçebilirsiniz.

İndirmek için resmi tıklayınız:

    img_07

ÖZELLİKLER:
Bulunduğunuz konuma en yakın eOfis‘i bulmak.
eOfis iş merkezleri ve hizmet içeriklerini ayrıntılı olarak inceleyebilme.
eOfis’e ait resimleri, iş merkezlerinin olduğu haritayı görüntüleyebilme.
Sosyal ağlarda eOfis‘i takip edebilme, yazılı ve görsel basında çıkan haberlere erişim.
eOfis üyelerine özel, eOfis mesajlarını içeren mesaj panosu.