Facebook PageView Uydu Ofis Nedir?, Hibrit Ofis Nedir? | eOfis Blog

Uydu Ofis / Hibrit Ofis Nedir?Hibrit ofis modeli en temel anlamıyla “çalışma hayatında yarı ev, yarı ofis düzeni” olarak tanımlanabilir. İşverenin belirlediği süreler doğrultusunda uygulanan hibrit ofis modeli sayesinde özellikle pandemi döneminde ofis çalışanlarının salgından korunması hedeflenir. Klasik anlamıyla vardiya ile benzerlik gösteren bu sistem, günümüzde çok daha güvenli ve etkili bir metot olarak iş yaşamında popüler hale gelmiştir.


Hibrit Ofis Modelinde Verimlilik ArtıyorUzaktan çalışma ve esnek zamanlı çalışma metotlarını esas alan hibrit ofis modelinde, şirketler için birçok konuda tasarruf imkânıyla birlikte verimli bir çalışma sistemi ortaya çıkar. Küresel alanda itibara sahip olan birçok kurumsal firma, mart ayından itibaren bu sisteme geçmiş olmanın çok daha verimli sonuçları ortaya çıkardığını ifade ediyor. Yeni nesil uydu ofislerin sunduğu teknik altyapı, toplantı salonları, kişiye/kuruma özel odalar/alanlar ile çalışmaya hazır ofisleri sayesinde şirketler ekiplerinin ve çalışanlarının evlerine en yakın noktadaki ofisi kullanmalarını sağlayabiliyor.


eOfis, paylaşımlı ve özel ofislerde 12 yıllık sektör deneyimi ve yaygın lokasyon ağıyla, Türkiye’de 13 il, 55 lokasyon, 29.856 m2 alan ve 120 toplantı/seminer salonu ile bugün 6000+ şirkete hizmet vermektedir.

Tüm ofislerimizde Dünya Sağlık Örgütünün (DSÖ) önerileri göz önünde bulundurularak gerekli tüm önlemler alınmakta ve denetimleri yapılmaktadır.


Sizi en yakın ofisinizde bekliyoruz.

Bu Yazıyı Paylaşın

Teklif Formu
Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Beyanı'nı ve
Açık Rıza Onayı'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Teklif Al