Facebook PageView eOfis BIZ Üyeliği - Hazır Ofis - Sanal Ofis - Ortak Ofis
Üyeler, eOfis’in tüm paylaşımlı ofisleri ile lounge ve cafe alanlarını kişi bazında indirim uygulanmış ücret olan 150 tl/saat ile kullanır ve misafirleri için de kişi başı ücret öder. Kullanımla ilgili bilgiler üyelere mesaj olarak bildirilir. Ayrıca üye, kullanımını eOfisim mobil uygulamasından takip edebilir. Türkiye’nin 13 ilinde, 55 merkezi lokasyondaki seçkin plazalarda; toplantı odası, business lounge ve ofisleri çok avantajlı şartlarla kullanabilir, eOfis’li olmanın işinize sağladığı kolaylık ve prestijden faydalanabilirsiniz.
Tüm eOfis’lerde ortak ofis ve Business Lounge kullanımı
Toplantı ve seminer salonu kullanımında P indirim
Saatlik, günlük, haftalık hazır ofis kiralamada P indirim
ÜCRETSİZ sıcak içecekler
ÜCRETSİZ gelişmiş internet altyapısı, Wifi
eOfis BIZ Network (10000'e yakın üye)
eOfis eğitim ve etkinliklerine katılım
1000 TL alana 500 TL bedava

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Diğer Hizmetlerimiz

Hazır Ofis

Aylık 6500 TL' den başlayan fiyatlarla...

Modern ve fonksiyonel mobilyalarla dekore edilmiş, farklı m2’lerde, size özel, kapalı ofis alanlarıdır. Bu pak...


Detaylı İncele
Toplantı Odası

Saatlik, günlük, haftalık, aylık...

eOfis Toplantı Salonlarımız, Türkiye’de 13 şehirde 55 lokasyonda kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde...


Detaylı İncele
Sanal Ofis

Aylık 900 TL' den başlayan fiyatlarla...

İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, sanal ofistir. Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis ...


Detaylı İncele
Paylaşımlı Ofis (Ortak Ofis)

Aylık 1875 TL' den başlayan fiyatlarla...

Farklı sektörlerden profesyonellerle çalışarak, ortak ofis ortamında çalışma masası ve sekreterlik hizmeti yeter...


Detaylı İncele
Cem Oğraş
Cem Oğraş
Fluent Professionals

eOfis’ten bir yılı aşkın süredir toplantı odası hizmeti alıyoruz. Saatlik, günlük ve aylık kullanım seçeneklerinin olması, dilediğimiz eOfis lokasyonunda toplantı odası kullanabiliyor olmamız, toplantı odalarının şık ve donanımlı olması sayesinde ihtiyaçlarımız en iyi şekilde karşılanıyor, tasarruf ediyoruz ve kurum imajımız güçleniyor.

Bülent Başaran
Bülent Başaran
İletişim Gümrükleme

Bizlere sunulan imkan ve hizmettenn oldukça memnunuz. Prestijli bölgelerde ofislerin toplantı salonlarının olması çok önemli. Gelen misafirlerimizin en iyi şekilde karşılanması ve ağırlanması hizmetinize değer katıyor.Tabii bunda güler yüzlü personel seçimleriniz de etkili. Telefon ve posta kargo hizmetiniz de çok başarılı. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle.

Ayla Özgür
Ayla Özgür
Aveka İş Geliştirme Yöneticisi

Haziran 2016 tarihinden bu yana eOfis Mall of İstanbul lokasyonunda bulunuyoruz. Bulunduğumuz konum İkitelli OSB, Mahmutbey gişeler ve havaalanına yakınlığı nedeniyle hem müşterilerimiz hem de iş partnerlerimiz için ulaşım avantajı sağlıyor. Güvenlik, internet, aydınlatma, toplantı odası ve temizlik gibi ihtiyaçlarımız eOfis tarafından sağlanıyor. Özellikle sabit masraflarını minimize etmek isteyen, bahsettiğim hizmetleri paket olarak almak isteyen işletmelere tavsiye ederim.

Büşra Cebeci
Büşra Cebeci
Suny - The State University of New York

Az çalışanlı kurumlar veya bizim gibi temsilcilikler için herhangi bir apartman dairesinde bir kaç odalı bir ofiste çalışmak artık işlevini yitirmiştir. Mevcut işlerimizin yanında ofisin su, elektrik, aidat vb. gibi işleri ile ilgilenmek, telefonların cevaplanması ve diğer işlerin yapılması için ekstradan bir çalışan almak durumunda kalmak işinize iş yükleyecektir. Bunların hepsini göz önünde bulundurduğumuzda sıradan bir yerde ofis açmaktansa prestijli lokasyonlara sahip eOfis ile çalışmak işlerimizi kolaylaştırdı. Biz sadece işimize odaklanıyoruz, eOfis geri kalan herşeyi hallediyor.

Barış Işık
Barış Işık
Swetron

eOfis sayesinde kira giderimde yüzde 60 tasarruf ettim. Aldığım hizmet, özellikle sekreterya hizmeti şirketimin kurumsal kimliğini yüceltti. Toplantı esnasında sekreterin vermiş olduğu destek ve hizmet mükemmel ötesi. Müşterilerimin bile dikkatini çekti. Kurumsal kimlik oluşumu parayla oluşan bir unsur değil, davranışla oluşan bir konudur. eOfis bu konuda başarının ötesinde bir performans sergilemiştir. 10 üzerinden 10 veriyorum.

Deniz Kaya
Deniz Kaya
Zuzu HR

ZuZuHR olarak eofis ailesi ile 2 yıldır çalışıyoruz, ailesi diyoruz çünkü burayı anlatan en iyi kelimenin bu olduğunu düşünüyoruz. Buradaki tüm arkadaşlar keyifli bir ofis rahatlığını sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sıcak ve samimi bir ortam olmasının yanı sıra profesyonel bir hizmet kalitesi sundukları için kendilerine bu vesileyle teşekkür ederiz.

Teklif Formu
Powered by  |
Formunu göndererek Aydınlatma Beyanı'nı ve Açık Rıza Onayı'nı kabul edersiniz.
Teklif Al