Facebook PageView Bodrum Hazır Ofis - Sanal Ofis - Ortak Ofis - eOfis
eOfis, Bodrum’da şirket kurmak veya adresini taşımak isteyenlere çeşitli çözümler sunuyor. Bodrum’da ofis kiralayın ve ofis maliyetlerini geride bırakarak kârlı bir yatırım kararı alın. eOfis Bodrum, kiralık ofis, yasal adres ve sekreterlik hizmeti arayanlara hazır ofis, sanal ofis, ortak ofis ve paylaşımlı ofis hizmetleri sunmaktadır. Bodrum merkez ve marinaya 10 dakika uzaklıkta bulunan eOfis Bodrum, Coworking alanları ve etkinlik alanları ile size çeşitli avantajlar sunar.

eOfis Bodrum’da profesyonel sekreterlik hizmeti ve toplantı odası kullanım imkanı verilmektedir. Bodrum’un en güzide mekanlarında özel olarak tasarlanmış salonlarda toplantılar yapabilir, eğitim ve seminerlerinizi gerçekleştirirken aynı zamanda müşterilerinizi en iyi şekilde ağırlayabilirsiniz.

eOfis Bodrum, yerli ve yabancı her sektörden seçkin firmaya yasal adres, posta, kargo, sekreterlik hizmeti, ofis hizmetleri gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ofise ihtiyaç duyan her firmanın yararlanabileceği ortak çalışma alanları ve etkinlik alanları çalışma alanınızı genişletecektir. Bodrum ofisinde verilen posta takibi, özel telefon hattı tahsisi ve gelen çağrıların karşılanması gibi hizmetler, ihtiyaç duyduğunuz personel ihtiyacını azaltarak sizi personel giderlerinden kurtarır.

Otoparkı bulunan eOfis Bodrum, sizi park yeri arama derdinden kurtarır ve işinize konsantre olmanıza olanak sağlar. Mobilyalı hazır ofislerde ve ortak ofis çalışma alanlarında işlerinizi rahatlıkla yürütebilirsiniz. 100 m² büyüklüğündeki etkinlik alanı açık alanda bulunur. İşiniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm etkinlikleri bu alanda rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bodrum ofisinde özel olarak dizayn edilmiş toplantı odalarından biri kapalı, diğeri ise açık alanda bulunmaktadır. Yaz aylarında açık alandaki toplantı ve etkinlik odalarını kullanabilir, farklı bir çalışma deneyimi yaşayabilirsiniz. Arzu ettiğinizde ise kapalı toplantı odalarının sessiz ve konforlu avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bodrum merkeze ve marinaya olan yakınlığı sayesinde müşterilerinizi rahatlıkla ağırlayabilir, şık Bodrum restoranlarına gidebilir ve doğal güzelliklerin içerisinde çalışabilirsiniz.

eOfis Bodrum ofisinin sağladığı ayrıcalıklar sayesinde çalışırken açık havaya çıkabilir, öğle yemeklerinizi çeşitli restoranlardan karşılayabilirsiniz. Bu sayede çalışma hayatınızı Bodrum’un çeşitli doğal ve turistik güzellikleri ile birleştirebilirsiniz. Ayrıca eOfis Bodrum, üyelerine paylaşımlı ofis alanlarını ve etkinlik alanlarını kullanma konusunda çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Halihazırda eOfis müşterisi iseniz kış aylarında İstanbul, Ankara ve İzmir gibi iş dünyasının yoğun olduğu birçok konumdaki çeşitli ofislerde işlerinizi yürütebilir, yaz aylarında ise eOfis Bodrum’un paylaşımlı ofis alanlarını, etkinlik alanlarını ve toplantı odalarını kullanabilirsiniz. Otopark, resepsiyon, sekreterlik hizmeti, toplantı odaları, etkinlik alanları, Coworking alanları ve çeşitli avantajların bulunduğu eOfis Bodrum, yaz aylarında farklı sektörlerden birçok şirketin vazgeçemediği bir merkezi haline gelecek.
450m² Ofis Alanı
Çalışma Saatleri 09:00 - 23:00
Mobilyalı Hazır Ofisler
Ortak Ofis (Coworking) Çalışma Alanı
Toplantı Salonları
Ücretsiz WİFi
Fotokopi - Fax - Yazıcı
Mutfak
100m² Etkinlik Alanı
Sekreterlik Hizmeti
Yasal Adres
7/24 Güvenlik
Otopark
Temizlik
Bodrum merkeze ve marinaya 10 dakika mesafe
Çırkan Mahallesi Ayfer Feray Sokak. No:2 Bodrum/Muğla , Vergi Dairesi: BODRUM VERGİ DAİRESİ
Teklif Formu
Powered by  |
Formunu göndererek Aydınlatma Beyanı'nı ve Açık Rıza Onayı'nı kabul edersiniz.
Teklif Al