Facebook PageView SSS - Hazır Ofis - Sanal Ofis - Ortak Ofis - eOfis

Sık Sorulan Sorular

eOfis çok lokasyonlu bir ofis girişimidir. Alternatif çalışma alanları kurarak kişilerin ve şirketlerin ofis ve toplantı odası ihtiyacını karşılar. Farklı ihtiyaçlara yönelik ofis çözümleri geliştirerek, tam donanımlı, kira dışında gideri olmayan, ful hizmetli ofisler kurmanın yanı sıra, çağrı karşılama ve posta kargo yönetimi hizmetlerini de vermektedir.
Biz ürün yerine üyelik paketi diyoruz. Çünkü ürünlerimiz farklı ofis kurulumlarından, üyeliklerden ve hizmet içeriklerinden oluşmaktadır. Temel paketler Hazır Ofis, Sanal Ofis, Ortak Ofis, eOfis BIZ Üyeliği ve Toplantı Salonlarıdır. Bunların yanı sıra farklı ihtiyaçlara yönelik paketler de oluşturulabilir.
Her çalışma masasında bir kişi çalışır. Hazır ofislerin (size özel oda) kaç kişilik olduğu m2 sine göre belirlenir. Değişik m2lerde hazır ofisler mevcuttur. Odalara belirlenen kişi sayısı kadar masa yerleştirilir. Eğer ekipten biri masası olmadığı halde ara sıra ofiste çalışmak zorundaysa, kullandıkça öde sisteminden yararlanarak masa kullanımı yapabilir.
Öncelikle web sitemizdeki talep formundan, 444 34 80 eOfis hattından ya da ilgilendiğiniz lokasyon yetkilisinin gsm numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. İşinize uygun olan paket belirlendikten sonra sizden istenen evrakları ve ödemeyi mail yolu ile gönderebilir ya da sözleşmeyi imzalamaya geldiğinizde getirebilirsiniz. Bir sonraki gün ofisiniz hazır olacaktır. Tamamen profesyonel ve donanımlı bir ortamda hemen işinize başlayabilirsiniz.
Şirketinizin yasal adresini de içeren paketlerde minimum sözleşme süresi 6 ayken, yasal adres içermemesi durumunda 3 aydır.
eOfis ofislerindeki teknik donanım ve ful dekorasyon sayesinde yatırım yapmadan ve işletme giderlerine katlanmadan, makul olan aylık bir kira bedeli ile ofis sahibi olabilir ve hemen yarın işe başlayabilirsiniz. Esnek sözleşmeler sayesinde kendinizi riske atmadan kullandıkça öde sisteminden faydalanabilirsiniz. Ayrıca profesyonel ve kaliteli bir ofisin 58 şubesini de kullanma fırsatını elde ederseniz.
Birbirleri ile rekabet içinde olan firmaları yan yana getirmemeye özen göstermekteyiz.
Size ayrılmış bölümlerde kilitli dolaplarda bırakabilirsiniz.
İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Konya, Bursa, Mersin Eskişehir, Antalya ve Kayseri olmak üzere şu an 58 lokasyonda hizmet vermekteyiz. Web sitemizdeki lokasyonlar sayfalarından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.
Prestijli bir yasal adres isteyen firmalar, girişimciler, startuplar, freelancerlar, mikro işletmeler, toplantı odalarından faydalanmak isteyen şirketler, yabancı firma temsilcilikleri, posta kargolarının yönetilmesini isteyen iş kolları gibi çok değişik sektörlere hizmet vermekteyiz. İşiniz için uygun olan üyeliği bulmanız için ekip arkadaşlarımız sizlere yardımcı olacaktır.
eOfis üyesi olduğunuzda Türkiye’nin 10 ilinde bulunan ofislerimizi kullanabilirsiniz.
eOfisim, işlerinizi uzaktan takibe yardımcı olan web tabanlı bir eOfis hizmet uygulamasıdır. Fatura ve ödeme bilgilerinizi online olarak EOfisim programı üzerinden takip edebilirsiniz. eofis tarafından gönderilen dosyalarınıza ve mesajlarınıza uzaktan erişebilirsiniz.
Evet kullanabilirsiniz. eOfis çağrı karşılama ve iletme hizmetlerini IP hat üzerinden yaptığından sizin de şirket numaranızı IP hatta çevirmeniz gerekmektedir. Sizi konuyla ilgili bilgilendirip kuruma yönlendiriyoruz. Pratik bir işlemdir.
Evet masa, ofis ve toplantı odası kullanımına başlayabilirsiniz.
Yasal adresinizin bulunduğu eOfis girişinde isterseniz firmanızın ünvanını bulundurabilirsiniz.
Yasal adresiniz yaptığınız sözleşme süresince eOfis’te bulunur. Sözleşmeyi bitirmek istediğinde, üyenin yasal adresini eOfis’ten almak için gereken işlemleri yapması gerekir.
Misafiriniz geldiğinde eOfis’in resepsiyon sorumlusu tarafından karşılanır. Size misafirinizin geldiği bildirilir. Toplantı odası kullanımı yapacaksanız toplantı odasına alınır ya da loungeda içeceğini yudumlarken bekleyebilir.
Telefonlar Türkçe, İngilizce ve Arapça karşılanmaktadır.
Teklif Al