Facebook PageView Toplantı Odası Kiralama Fiyat | eOfis
eOfis Toplantı Salonlarımız, Türkiye’de 13 şehirde 55 lokasyonda kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde yer almaktadır. Metroya, otobüs duraklarına yürüme mesafesinde olup, size en yakın yerde toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 10-20 kişilik toplantı salonu ve 50 kişilik eğitim-seminer salonlarımız modern ve ihtiyaca yönelik teknolojik gereksinimlerin karşılanacağı şekilde dekore edilmiştir. Toplantı salonlarımızı, saatlik, günlük ve aylık olarak kiralayabilir, müşterilerinizi verimli bir şekilde ağırlayabilirsiniz.
Ziyaretçileriniz ve sizin için güler yüzlü bir karşılama
Hızlı ve ücretsiz internet
Projeksiyon, LCD ekran, Flipchart
Beyaz tahta
Ses sistemi ve mikrofon
İkramlar
Kurum içinde profesyonel IT destek ekibi
Video Konferans Erişimi
Prestijli ve Tam Donanımlı Buluşma Noktaları
Ulaşım araçlarına yakınlık

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Kiralık toplantı odası hizmeti, giderek daha çok rağbet gören bir hizmettir. Bu rağbetin başlıca sebebi, bir toplantı odası kiralamanın, kendi ofisinizde bulunan bir toplantı odasına göre avantajlı olmasıdır. Toplantılarınızı kiralık toplantı odalarında düzenleyerek ofisinizde toplantı odası olarak kullanacağınız alanı daha farklı bir amaç için değerlendirebilir, hem paradan hem de alandan tasarruf edebilirsiniz. Üstelik, ofisinizdeki toplantı odası çoğu zaman sizi daha verimli çalışmaya itecek niteliklere sahip değildir. Halbuki, verimli bir toplantının anahtarı iyi bir toplantı odasında çalışmaktır. Bu durumda devreye giren eOfis, en lüks toplantı odası seçenekleri ile tüm firmaların yanındadır. eOfis, kiralık toplantı odası hizmetleri ile müşterilerine verimli çalışma fırsatı sunar. Türkiye'nin dört bir yanında, 40'dan fazla lokasyonu ile hizmet veren eOfis, 10-20 kişilik toplantı odalarından 50 kişilik eğitim ve seminer salonlarına kadar çok sayıda toplantı odasına sahiptir.

Son zamanlarda giderek artan kiralık ofis ve kiralık toplantı odası çözümleri, ekonomik seçenekler olmaları nedeniyle pek çok firma tarafından tercih edilir. Elbette, iş dünyasında giderek yaygınlaşan kiralık toplantı odası kavramı, pek çok soruyu da beraberinde getirir. Kiralık toplantı odası hizmeti hakkında merak edilen başlıca konulara aşağıda yanıt bulabilirsiniz.

Kiralık toplantı odası hizmeti; toplantı, eğitim ya da seminer düzenlemek amacıyla saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak toplantı odası kiralamanıza olanak tanıyan bir hizmettir. Kiraladığınız toplantı odasında dilediğiniz gibi toplantılar düzenleyebilir, bu sırada verimliliği ve memnuniyeti arttırmak adına size sunulan çeşitli hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Örneğin, eOfis’in müşterilerine sunduğu hizmetler arasında ikramlar, IT desteği, beyaz tahta, projeksiyon, ses sistemi, ücretsiz internet gibi hizmetler yer alır. Toplantı odası kiralama maliyeti ile kendi ofisinizdeki bir toplantı odasının, saydığımız hizmetler dahil, giderleri kıyaslandığında, toplantı odası kiralama hizmetinin ekonomik açıdan çok daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Evet. Günlük toplantı odası kiralama mümkündür. eOfis toplantı odaları, saatlik, günlük, haftalık ya da aylık kiralama seçenekleri ile müşterilere sunulur. Genelde uzun ve yoğun geçecek bir toplantı için günlük kiralık toplantı odası tutmak her zaman en makul tercihtir. Üstelik, toplantı odasını ne kadar süreliğine kiraladığınız fark etmeksizin eOfis tarafından sunulan hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Toplantı odası kiralarken dikkat etmeniz gereken önemli detaylardan birisi de kapasitedir. eOfis’in sunduğu kiralık toplantı odaları çoğunlukla 10-20 kişiliktir. Seminer ya da eğitim gibi etkinlikler için ise 50 kişilik salonlarımız hizmetinizdedir. Toplantı odası ölçüleri ve kapasitesi lokasyondan lokasyona değişiklik göstereceğinden, bizimle iletişime geçerek dilediğiniz toplantı odası hakkında bilgi alabilirsiniz.

eOfis'in farklı lokasyonlarda yer alan farklı ofisleri vardır ve bu ofislerin sunduğu hizmetler farklılık gösterebilir. 7/24 kiralık toplantı odası hizmetinden yararlanıp yararlanamayacağınızı öğrenmek için toplantı odası kiralamayı düşündüğünüz merkez ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda, toplantı odası rezervasyon sistemi üzerinde yer alan “Mesajınız” kısmını kullanarak teklif almak istediğiniz merkezde 7/24 kullanım hizmeti olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Toplantı odası kiralama fiyatı öğrenmek için sayfanın yukarısında yer alan teklif formunu doldurabilirsiniz. Aynı zamanda, yukarıdaki menü çubuğunu kullanarak fiyatlar sayfasını ziyaret edebilir, eOfis tarafından sunulan hizmetlerin fiyatlarına göz atabilirsiniz. Ayrıca, genel bilgi ve teklif almak için telefon numaramızı arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teklif alırken hangi lokasyondan faydalanmak istediğinizi ve talep ettiğiniz hizmetleri bize bildirebilirsiniz.

eOfis, Türkiye'nin dört bir yanında yer alan 40'ı aşkın lokasyonu ile kiralık toplantı odası hizmeti sunan en büyük firmalardan birisidir.  Mecidiyeköy toplantı odası başta olmak üzere, farklı ilçelerde yer alan 38 ofisimiz ile İstanbul'da kiralık toplantı odası denince akla ilk gelen firmalardanız. Firmamız, İstanbul dışında; Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Kayseri, Konya, Muğla, Antalya, Diyarbakır, Gaziantep, Kocaeli ve Mersin illerinde yer alan merkezleri ile bu illerde bulunan müşterilerine de kiralık toplantı odası hizmeti sunar. Eğer hangi il ve ilçelerde merkezimiz olduğunu öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayarak ya da yukarıdaki menü çubuğunda yer alan Lokasyonlar kısmına giderek tüm lokasyonlarımızı görüntüleyebilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Hazır Ofis

Aylık 6500 TL' den başlayan fiyatlarla...

Modern ve fonksiyonel mobilyalarla dekore edilmiş, farklı m2’lerde, size özel, kapalı ofis alanlarıdır. Bu pak...


Detaylı İncele
Sanal Ofis

Aylık 900 TL' den başlayan fiyatlarla...

İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, sanal ofistir. Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis ...


Detaylı İncele
Paylaşımlı Ofis (Ortak Ofis)

Aylık 1875 TL' den başlayan fiyatlarla...

Farklı sektörlerden profesyonellerle çalışarak, ortak ofis ortamında çalışma masası ve sekreterlik hizmeti yeter...


Detaylı İncele
eOfis BİZ Üyeliği

Aylık 0 TL' den başlayan fiyatlarla...

Üyeler, eOfis’in tüm paylaşımlı ofisleri ile lounge ve cafe alanlarını kişi bazında indirim uygulanmış ücret ola...


Detaylı İncele
Cem Oğraş
Cem Oğraş
Fluent Professionals

eOfis’ten bir yılı aşkın süredir toplantı odası hizmeti alıyoruz. Saatlik, günlük ve aylık kullanım seçeneklerinin olması, dilediğimiz eOfis lokasyonunda toplantı odası kullanabiliyor olmamız, toplantı odalarının şık ve donanımlı olması sayesinde ihtiyaçlarımız en iyi şekilde karşılanıyor, tasarruf ediyoruz ve kurum imajımız güçleniyor.

Bülent Başaran
Bülent Başaran
İletişim Gümrükleme

Bizlere sunulan imkan ve hizmettenn oldukça memnunuz. Prestijli bölgelerde ofislerin toplantı salonlarının olması çok önemli. Gelen misafirlerimizin en iyi şekilde karşılanması ve ağırlanması hizmetinize değer katıyor.Tabii bunda güler yüzlü personel seçimleriniz de etkili. Telefon ve posta kargo hizmetiniz de çok başarılı. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle.

Ayla Özgür
Ayla Özgür
Aveka İş Geliştirme Yöneticisi

Haziran 2016 tarihinden bu yana eOfis Mall of İstanbul lokasyonunda bulunuyoruz. Bulunduğumuz konum İkitelli OSB, Mahmutbey gişeler ve havaalanına yakınlığı nedeniyle hem müşterilerimiz hem de iş partnerlerimiz için ulaşım avantajı sağlıyor. Güvenlik, internet, aydınlatma, toplantı odası ve temizlik gibi ihtiyaçlarımız eOfis tarafından sağlanıyor. Özellikle sabit masraflarını minimize etmek isteyen, bahsettiğim hizmetleri paket olarak almak isteyen işletmelere tavsiye ederim.

Büşra Cebeci
Büşra Cebeci
Suny - The State University of New York

Az çalışanlı kurumlar veya bizim gibi temsilcilikler için herhangi bir apartman dairesinde bir kaç odalı bir ofiste çalışmak artık işlevini yitirmiştir. Mevcut işlerimizin yanında ofisin su, elektrik, aidat vb. gibi işleri ile ilgilenmek, telefonların cevaplanması ve diğer işlerin yapılması için ekstradan bir çalışan almak durumunda kalmak işinize iş yükleyecektir. Bunların hepsini göz önünde bulundurduğumuzda sıradan bir yerde ofis açmaktansa prestijli lokasyonlara sahip eOfis ile çalışmak işlerimizi kolaylaştırdı. Biz sadece işimize odaklanıyoruz, eOfis geri kalan herşeyi hallediyor.

Barış Işık
Barış Işık
Swetron

eOfis sayesinde kira giderimde yüzde 60 tasarruf ettim. Aldığım hizmet, özellikle sekreterya hizmeti şirketimin kurumsal kimliğini yüceltti. Toplantı esnasında sekreterin vermiş olduğu destek ve hizmet mükemmel ötesi. Müşterilerimin bile dikkatini çekti. Kurumsal kimlik oluşumu parayla oluşan bir unsur değil, davranışla oluşan bir konudur. eOfis bu konuda başarının ötesinde bir performans sergilemiştir. 10 üzerinden 10 veriyorum.

Deniz Kaya
Deniz Kaya
Zuzu HR

ZuZuHR olarak eofis ailesi ile 2 yıldır çalışıyoruz, ailesi diyoruz çünkü burayı anlatan en iyi kelimenin bu olduğunu düşünüyoruz. Buradaki tüm arkadaşlar keyifli bir ofis rahatlığını sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sıcak ve samimi bir ortam olmasının yanı sıra profesyonel bir hizmet kalitesi sundukları için kendilerine bu vesileyle teşekkür ederiz.

Teklif Formu
Powered by  |
Formunu göndererek Aydınlatma Beyanı'nı ve Açık Rıza Onayı'nı kabul edersiniz.
Teklif Al