Facebook PageView Paylaşımlı Ofis (Ortak Ofis) Kiralama Fiyatları | eOfis
Farklı sektörlerden profesyonellerle çalışarak, ortak ofis ortamında çalışma masası ve sekreterlik hizmeti yeterlidir diyenler için en uygun çözüm Coworking. İş birliği ve network sağlayacağınız coworking hem verimli bir iş ortamı hem de ihtiyaç duyulan ofis çözümlerini karşılar. eOfis’ in prestijli 55 lokasyonundan size en uygununu seçerek iş adresiniz, sekreterlik hizmeti ve ortak ofiste çalışma masanız hazır olarak eOfis’in tüm hizmetlerinden yararlanabilir, paylaşımlı ofis kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.
En uygun fiyatlarla, ek maliyetsiz olarak aşağıdaki tüm hizmetlerden faydalanırsınız.
Türkiye’nin 13 ilinde, 55 merkezi lokasyonda, A+ plazalarda bulunan eOfis’lerden size en yakın ve işinize en uygun olan bir tanesini seçerek, yasal adresiniz olarak bu adresi kullanır, tüm eOfis’lerde ön rezervasyonla çalışabilirsiniz. Business Loungelar ücretsizdir. Wi-fi, çay, kahve, su hizmeti sağlanır.
Siz işinizle uğraşırken, profesyonel ekibimiz ek bir ücret talep etmeden telefonlarınızı karşılayıp size aktarır, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.
Tüm eOfis’leri kullanabildiğiniz için tek bir ofise bağlı kalmadan özgür çalışırsınız.
eOfis üyeleri belli bir limite kadar, istedikleri lokasyonda ücretsiz olarak toplantı odası ve çalışma masası kullanımı yapabilir.
Her zaman fiziki bir ofis ya da toplantı odası ihtiyacınız olmayabilir ama müşterilerinizi modern ve profesyonel bir ofiste ya da tam donanımlı bir toplantı odasında ağırlamak isteyeceğiniz zamanlar da olabilir. İşte o zaman eOfis’i arayarak, istediğiniz lokasyonda saatlik, günlük, haftalık ofis, toplantı odası ya da etkinlik salonu kiralayabilirsiniz. Hem de eOfis üyesi olarak size özel fiyatlarla.
eOfis üyeleri 10000'e yakın şirkete ulaşmış bir topluluk oluşturur. Üyelerimizin firma tanıtımlarını eOfis Network’e yaparak işbirlikleri kurmaları ve işlerini büyütmeleri için onlara fırsat sağlarız.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sabit bir ofise ihtiyacı olmayan, sürekli iş gezintilerine çıkan, sahalarda görev alan, ev ofis ortamında çalışan, danışmanlık hizmeti veren çalışanlar için uygun bir iş alanıdır. Ortak paylaşımlı ofis hakkında merak edilenler alabileceği hizmetlerin ne olacağı, kiralama fiyatlarının ne düzeyde olduğu, hangi konumlarda bulunduğu gibi konulardır. Tek başına çalışmak istemeyen ve çalışırken sosyalleşme, network ağını genişletme amacı taşıyanlardan biriyseniz ortak ofis kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Ortak ofis, alanında çeşitli sektörlerde profesyonellerle çalışmanın yanı sıra birçok ayrıcalık sunar. Çalışırken bir yandan network sağlayabileceğiniz bir yandan yeni iş birliklerine başlayabileceğiniz ortak ortam size verim düzeyi yüksek bir iş yaşamı imkânı verir. Ortak kullanımlı ofiste çalışmalarınızı sürdürebilmeniz için bir masaya sahip olursunuz. Ortak ofis tek başına yüklü masraf altına girip ofis açmak istemeyen ancak ofis ortamında çalışma isteyenler için uygun bir işleyişe sahiptir. Ortak kullanılan ofis aynı zamanda odada çalışan diğer bireylerle tanışma ve iletişime geçmek için uygun bir ortam hazırlar. 

Ortak ofis nedir sorusunun yanında kiralama işlemlerinin nasıl gerçekleştiği de önemli bir sorudur. Kiralık ortak ofislerin ücretleri, çalışma süresi boyunca bireylerin ihtiyaçlarını karşılayacak her türlü ödemenin tek bir bütçe giderinde toplandığı göz önüne alınarak oluşturulur. Ödemeleri hesaplamakla zaman harcamamak ve büyük miktarlarda ödeme yapmamak için ortak ofis kullanımı iyi bir çözümdür. İhtiyaçlarınıza uygun hizmetleri sağlayan, şehrinizde size uygun konumda bulunan bir ortak ofis tercihi belirleyip işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Ortak ofis arayanlar ulaşabileceği uygun bir lokasyonda bulunan paylaşımlı ofis noktalarını tespit eder. Ulaşım açısından kolay ulaşım sağlayacağı yerler tercih edilir. Ortak ofis kişisel bir ofis desteği sunmaz. Farklı sektörlerde çalışan insanlar paylaşımları alanda işlerini sürdürür ve sağlanan hizmetlerden ortakça yararlanır. eOfis ortak ofis Ankara, İstanbul, İzmir’in de dahil olduğu 13 ilde işlek iş merkezleri civarında konumlanır. Yaşadığınız ile bağlı olarak size uygun olan yer tercihini yapabilirsiniz.

Bireysel ya da ekipçe ortak ofis kullanan insanların yararlanabileceği yüksek hızda fiber internet bağlantısı bulunur. Çalışma süresince ihtiyaç duyulabilecek su ve sıcak içecekler limit olmaksızın tüketilebilir. Yasal adrese sahip ortak ofisler lokasyonları ulaşım bakımından kolaylık sağlayan konumlarda bulunur. Profesyonel operasyon ekibi size özel hat tahsis eder, adınıza gelecek çağrıları yanıtlar ve gerektiğinde yönlendirme yapar. Kargo ve postalarınız karşılanır. Su, elektrik, temizlik, yazıcı giderleri gibi ödemeler için ekstra bütçe oluşturmazsınız. Coworking, yüksek sayıda networke erişmenizi sağlar.

Ortak ofis kiralama fiyatları tek başınıza sıfırdan açacağınız bir ofisle kıyaslanacak olursa daha az maliyetlidir. Paylaşımlı ofis çeşitli sektörlerde birçok çalışanın aynı anda çalıştığı bir ortam olduğu için müsait masalarda çalışmanızı sürdürürsünüz. Ortak alanda sabit bir masanız olsun isterseniz harcama planınıza minimum düzeyde eklenti yaparak sahip olabilirsiniz. eOfis ortak ofis fiyatlarını öğrenmek için teklif formunu konumunuzu belirtecek ve gereksinimlerinizi bildirecek şekilde doldurabilirsiniz. Sayfada bulunan ilgili iletişim numaralarını tuşlayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

eOfis ortak ofis İstanbul’da prestijli konumlarda toplam 38 ayrı plazada hizmet vermektedir. Avrupa yakasında Arnavutköy, Ataköy, Avcılar, Bahçeşehir, Balat, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Fener, Florya, Kağıthane, Levent, Maslak, Mecidiyeköy, Merter, Nişantaşı, Şişli, Yeşilköy, Zeytinburnu konumlarında; Anadolu yakasında Acıbadem, Ataşehir, Bağdat Caddesi, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Kozyatağı, Maltepe, Pendik, Ümraniye, Üsküdar lokasyonlarında yer alır. İstanbul dışında ikamet ediyorsanız İzmir ortak ofisi ve Ankara ortak ofisleri gibi Türkiye’nin 13 ilinde bulunan ofis noktalarından birini kullanabilirsiniz.

Ortak ofis açmak bireysel açmaktan daha masrafsız olduğu için bağımsız çalışanlar için iyi bir çözüm sunar. Düzenli biçimde ofise ihtiyaç duymayıp dilediğiniz günlerde kullanmak isterseniz günlük ofis kiralama seçeneği caziptir. Kullandığınız kadar ödemenize fırsat veren sistem, esnek iş yaşantınızda size yardımcı olur. Saatlik, günlük, aylık olarak kiralanabilen ofisler içerdiği profesyonel hizmetlerle konforlu bir çalışma alanı sağlar. Farklı illerde bulunan ortak kullanımlı ofislerden faydalanabilmeniz, eOfis’in sağladığı avantajlardandır.

Diğer Hizmetlerimiz

Hazır Ofis

Aylık 6500 TL' den başlayan fiyatlarla...

Modern ve fonksiyonel mobilyalarla dekore edilmiş, farklı m2’lerde, size özel, kapalı ofis alanlarıdır. Bu pak...


Detaylı İncele
Toplantı Odası

Saatlik, günlük, haftalık, aylık...

eOfis Toplantı Salonlarımız, Türkiye’de 13 şehirde 55 lokasyonda kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde...


Detaylı İncele
Sanal Ofis

Aylık 900 TL' den başlayan fiyatlarla...

İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, sanal ofistir. Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis ...


Detaylı İncele
eOfis BİZ Üyeliği

Aylık 0 TL' den başlayan fiyatlarla...

Üyeler, eOfis’in tüm paylaşımlı ofisleri ile lounge ve cafe alanlarını kişi bazında indirim uygulanmış ücret ola...


Detaylı İncele
Cem Oğraş
Cem Oğraş
Fluent Professionals

eOfis’ten bir yılı aşkın süredir toplantı odası hizmeti alıyoruz. Saatlik, günlük ve aylık kullanım seçeneklerinin olması, dilediğimiz eOfis lokasyonunda toplantı odası kullanabiliyor olmamız, toplantı odalarının şık ve donanımlı olması sayesinde ihtiyaçlarımız en iyi şekilde karşılanıyor, tasarruf ediyoruz ve kurum imajımız güçleniyor.

Bülent Başaran
Bülent Başaran
İletişim Gümrükleme

Bizlere sunulan imkan ve hizmettenn oldukça memnunuz. Prestijli bölgelerde ofislerin toplantı salonlarının olması çok önemli. Gelen misafirlerimizin en iyi şekilde karşılanması ve ağırlanması hizmetinize değer katıyor.Tabii bunda güler yüzlü personel seçimleriniz de etkili. Telefon ve posta kargo hizmetiniz de çok başarılı. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle.

Ayla Özgür
Ayla Özgür
Aveka İş Geliştirme Yöneticisi

Haziran 2016 tarihinden bu yana eOfis Mall of İstanbul lokasyonunda bulunuyoruz. Bulunduğumuz konum İkitelli OSB, Mahmutbey gişeler ve havaalanına yakınlığı nedeniyle hem müşterilerimiz hem de iş partnerlerimiz için ulaşım avantajı sağlıyor. Güvenlik, internet, aydınlatma, toplantı odası ve temizlik gibi ihtiyaçlarımız eOfis tarafından sağlanıyor. Özellikle sabit masraflarını minimize etmek isteyen, bahsettiğim hizmetleri paket olarak almak isteyen işletmelere tavsiye ederim.

Büşra Cebeci
Büşra Cebeci
Suny - The State University of New York

Az çalışanlı kurumlar veya bizim gibi temsilcilikler için herhangi bir apartman dairesinde bir kaç odalı bir ofiste çalışmak artık işlevini yitirmiştir. Mevcut işlerimizin yanında ofisin su, elektrik, aidat vb. gibi işleri ile ilgilenmek, telefonların cevaplanması ve diğer işlerin yapılması için ekstradan bir çalışan almak durumunda kalmak işinize iş yükleyecektir. Bunların hepsini göz önünde bulundurduğumuzda sıradan bir yerde ofis açmaktansa prestijli lokasyonlara sahip eOfis ile çalışmak işlerimizi kolaylaştırdı. Biz sadece işimize odaklanıyoruz, eOfis geri kalan herşeyi hallediyor.

Barış Işık
Barış Işık
Swetron

eOfis sayesinde kira giderimde yüzde 60 tasarruf ettim. Aldığım hizmet, özellikle sekreterya hizmeti şirketimin kurumsal kimliğini yüceltti. Toplantı esnasında sekreterin vermiş olduğu destek ve hizmet mükemmel ötesi. Müşterilerimin bile dikkatini çekti. Kurumsal kimlik oluşumu parayla oluşan bir unsur değil, davranışla oluşan bir konudur. eOfis bu konuda başarının ötesinde bir performans sergilemiştir. 10 üzerinden 10 veriyorum.

Deniz Kaya
Deniz Kaya
Zuzu HR

ZuZuHR olarak eofis ailesi ile 2 yıldır çalışıyoruz, ailesi diyoruz çünkü burayı anlatan en iyi kelimenin bu olduğunu düşünüyoruz. Buradaki tüm arkadaşlar keyifli bir ofis rahatlığını sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sıcak ve samimi bir ortam olmasının yanı sıra profesyonel bir hizmet kalitesi sundukları için kendilerine bu vesileyle teşekkür ederiz.

Teklif Formu
Powered by  |
Formunu göndererek Aydınlatma Beyanı'nı ve Açık Rıza Onayı'nı kabul edersiniz.
Teklif Al