Durusu Hazır Ofis - Sanal Ofis - Ortak Ofis - eOfis
Açık havada toplantı, ofis ve çalışma alanları

İş dünyası her yıl yeni fikirlere, açılımlara ve çağı yakalayan çözümlere ihtiyaç duyuyor. Bu yeni fikir ve çözümlerin son örneği ise açık hava ofis ve toplantı alanları. Bahar ve yaz aylarında çok tercih edilen bu yeni nesil çalışma alanları hem iş kalitesine hem de çalışanların enerjisine katkı sağlıyor. Eofis bu yeni talebe de hızlıca yanıt vermeyi başararak İstanbul Durusu'da bulunan modern binasını ve açık ofisini iş dünyasının kullanımına sunuyor.

Açık Ofisin Sunduğu Avantajlar

Yapılan araştırmalar açık alanda çalışma şeklinin iş stresini ve yükünü azaltırken, yaratıcılığı ve üretkenliği artırdığını gösteriyor. Açık hava ofisleri de tamamen bu fikir üzerine inşa ediliyor ve şirketlere doğayla iç içe ofis kullanımı için farklı imkanlar sunuyor. Çalışanların bir bina içinde, dört duvar arasında geçirdiği vakti ferah bir mekana taşıyor. Açık alanlara kurulan çalışma masaları ve yeni nesil toplantı alanları doğanın dinlendirici etkisi altında iş üretme ve geliştirme deneyimi yaşatıyor. Yurt dışında da çokça örneği bulunan açık hava ofisleri özellikle yeni nesil şirketler tarafından tercih ediliyor. İş üretimine ve hızına yaptığı katkı ise bu yeni ofislerin trend olmasını sağlayan en önemli unsur oluyor.

Açık Ofis Kimler İçin Uygun?

Açık hava çalışma alanları hemen hemen her sektör için farklı imkanlar sunuyor. Personel sayısı fazla olan, bayilik toplantıları gerçekleştiren, farklı şehirlerdeki şirket çalışanlarını dönem dönem bir araya getirmek isteyen tüm kurumsal firma ve şirketler açık hava ofislerini rahatlıkla kullanabilir. Kalabalık toplantıların yanı sıra kurum içi etkinlik düzenlemek isteyen ya da müşterileri için benzer bir faaliyet gerçekleştirmek isteyen firmalar tarafından da çokça tercih ediliyor.

Durusu'daki Yeni Ofisiniz

Bugüne kadar 8 il ve 32 farklı noktada sanal ofis, hazır ofis ve ortak ofis alanları ile kurumsal firmalar tarafından tercih edilen Eofis, bu deneyimini şimdi yepyeni bir alana taşıyor. İstanbul'un üçüncü havalimanına ev sahipliği yapan Arnavutköy ilçesinin doğayla iç içe olan Durusu mevkinde dinamik ve ferah bir çalışma mekanı sunuyor. Ormanın kıyısındaki modern binası ile ortak ofis ve çalışma alanları yaratan bu yeni girişim aynı zamanda açık hava toplantı alanları için de iyi bir alternatif oluyor. Kurum içi etkinlik çalışmalarına da son derece uygun olan Durusu açık hava ofisi özellikle havaalanına yakınlığı sebebiyle farklı şehirlerdeki şirketler için de iyi bir avantaj sunuyor.
Paylaşımlı çalışma alanları
Toplantı salonları
Mutfak
Temizlik
Ücretsiz WiFi
Sınırsız çay kahve
Lounge
Otopark
Temizlik
İstanbul Havalimanı 13km
, Vergi Dairesi: KÜÇÜKKÖY VERGİ DAİRESİ
Teklif Formu
Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Beyanı'nı ve
Açık Rıza Onayı'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Teklif Al