Facebook PageView Hazır Ofis Kiralama Fiyatları | eOfis
Modern ve fonksiyonel mobilyalarla dekore edilmiş, farklı m2’lerde, size özel, kapalı ofis alanlarıdır. Bu paket üyeliği ile tek bir kira bedeli karşılığında; verimli çalışmak deyince aklınıza gelen tüm kurulum, donanıma ve hizmetlere sahip bir ofis ortamına, profesyonel bir operasyon ekibine ve prestijli bir iş adresine sahip olursunuz. 7/24 açık merkezlerimiz için 444 34 80’i arayarak bilgi alabilirsiniz.
Aylık 6500 TL’den başlayan fiyatlarla, ek maliyetsiz, A+ plazada ofisiniz olur ve aşağıdaki tüm hizmetlerden faydalanırsınız.
Türkiye’nin 13 ilinde, 55 merkezi lokasyonda, A+ plazalarda bulunan donanımlı ofisleri ve toplantı odaları ile eOfis işinize prestij ve kolaylık sağlar.
Ofis kurmak için yatırım yapmanıza gerek yok. Aidat ve stopaj ödemeden, zaman, para ve işgücü kaybetmeden, riske girmeden, sözleşmenizi bugün yapıp yarın ofisinizde çalışmaya başlarsınız.
Siz işinizle uğraşırken, profesyonel ekibimiz ek bir ücret talep etmeden telefonlarınızı karşılayıp size aktarır, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.
Tüm eOfis Loungeları üyelerimiz için ücretsizdir. Ayrıca belli bir limite kadar, istediğiniz lokasyonda ücretsiz olarak toplantı odası ve çalışma masası kullanımı yapabilirsiniz.
eOfis üyeleri 10000'e yakın şirkete ulaşmış bir topluluk oluşturur. eOfis Network ortamında üyelerimizin firma tanıtımlarını yaparak, işbirlikleri kurmaları ve işlerini büyütmeleri için onlara fırsat sağlarız.
Prestijli yasal adres
Mobilya ve altyapı kurulumu hazır olan ofis
Telefon hattı ve cihaz tahsisi
Firma ismi ile çağrı karşılama ve aktarma
Posta - kargo - faks takibi ve bildirimi
Resepsiyon karşılama
Tüm eOfis’lerde toplantı odası ve lounge kullanımı
55 A plazada business lounge kullanımı
Loungelarda tüm gün çay,kahve,su,atıştırmalıklar
Elektrik, su, iklimlendirme
Mutfak kullanımı
Temizlik
Mobil (IOS

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Hazır ofisler, profesyonel iş yaşamına yeni adım atanlara veya büyük çalışma gruplarına sahip olanlara yönelik çeşitli iş alanları sunar. Hazır ofis nedir sorusu, ofis açarken fazla yük altına girmek istemeyenler için yaygın bir sorudur. Hazır ofis avantajlarının neler olduğu, sürecin nasıl ilerlediği, ofislerin hangi konumlarda bulunduğu, yasal adresi olup olmadığı, fiyatlarının nasıl olduğu, en ucuz hazır ofisin nereden bulunabileceği merak konusudur. Özellikle kiralama süreçlerinin çeşitli hazır ofis firmalarında nasıl ilerlediği, günlük kiralama fırsatlarının bulunup bulunmadığı, kiralama ücreti dışında güvence bedeli istenip istenmediği gibi konular ilgi odağıdır.

Hazır ofis, kullanışlı mobilyalar ve modern dekorasyon aksesuarları ile döşenmiş, kapalı ofis odalarını ifade eder. İhtiyacınızı karşılayacak genişlikte ofis alanları hizmetinize sunulur. Hazır ofisinizde yüksek hızda fiber internet olanağı sağlanır. Gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız sıcak içecekler ve su için ekstra ücret ödemezsiniz. Ofis alanınızda mutfak erişimine sahip olursunuz. Hazır ofisinizi kullanma sürecinizde temizliği dert etmenize gerek kalmaz. Hazır ofis paketinin içerisinde temizlik hizmeti olduğu için hijyenik bir çalışma ortamına sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. Su, elektrik, doğal gaz gibi fazladan ödemeniz gereken bir masrafla karşılaşmazsınız. Çeşitli etkinliklere katılım sağlayabilirsiniz ve zaman zaman hazırlanan eğitimlere indirimli olarak katılabilirsiniz. Profesyonellerden oluşan operasyon ekibi ile iş çağrıları cevaplanır, gerektiğinde size aktarılır. Misafirleriniz konfor edecekleri şekilde ağırlanır. Kritik konumlarda bulunan ofisler sayesinde iş partnerleriniz ulaşım derdi çekmez.

Ofislerin büyüklükleri, bulundukları lokasyonlar gibi etkenler değişiklik gösterdiği için fiyatlarında da farklılıklar olur. Kalabalık ekipler için daha geniş alanlar oluşturulurken bireysel olarak çalışacaklara uygun dizayn edilmiş ofisler yaratılır. Öncelikle gereksinimlerinizi karşılayacak ofisin niteliklerini göz önüne alarak seçiminizi belirleyebilirsiniz. Hazır ofis kiralama işlemi yapacağınız esnada ihtiyaçlarınız doğrultusunda lokasyon noktanızı belirleyip işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Tek ödemeyle birden çok avantaj sunan hazır ofisleri saatlik, günlük ve yıllık olarak kiralayabilirsiniz. Günlük hazır ofis kiralama kısa süreli işlerinizi ofis konforundan ödün vermeyerek halledebilmenize fırsat tanır. Gereksiniminiz olan sürecin uzunluğuna bağlı olarak kiralama ücretleri değişiklik gösterir. eOfis aracılığıyla hazır ofis kullananlar fazlaca kiralama seçeneği sunmasından ve sağladığı avantajlardan memnunlardır. En iyi hazır ofis müşterinin isteklerine yönelik imkânlar sunabilen ofistir. Farklı illerde bulunan hazır ofislerden de faydalanma olanağı sağlar.

Çeşitli iş alanlarında yetkinlikleri bulunan bireylerin tek bir paket içerisinde birden fazla hizmete aynı anda ulaşma imkânı sağlayan hazır ofisler, profesyonel iş hayatınızı sürdüreceğiniz özel alanınızdır. Uygun olan lokasyonlarda çalışıyorsanız 7/24 hazır ofis kullanım imkanına erişebilirsiniz. Elektrik, su, doğalgaz, internet, tamirat gibi hizmetler için ekstra ödeme yapmazsınız. Postalarınız, kargolarınız, gelen telefonlarınız profesyonel ekip tarafından takip edilmeye devam eder.

Hazır ofis kiralarken ekstra teminat bedeli ödemezsiniz. Bireysel olarak kiralanan ofislerde kira, depozito, mobilya ücretleri, sekreter ücreti, temizlik hizmeti giderleri, mutfak giderleri için ayrı birer bütçe hazırlamanız gerekir. Lüks plazalarda tekli olarak kiralık ofis bulmak zordur. Ancak hazır ofis kiraları tek bir bütçe planı oluşturarak aynı anda alacağınız bütün hizmetlerin ödemesini önceden sağlayacağınız şekilde belirlenir. eOfis'te aidat ve stopaj ödemesi alınmaz. Ayrıca yoğun trafiğe sahip plazalarda iş alanı bulmak kurumsal imajınızı yükseltir.

Büyük bütçelerle ofis yatırımı yaparak zaman kaybetmeden ve gereksiz harcamalar yapmadan hazır ofislerde yeni iş alanınıza kavuşabilirsiniz. Hazır ofis fiyatlarını öğrenmek için eOfis’te kolaylıkla erişebileceğiniz teklif formunu doldurabilirsiniz, konumunuzu ve ihtiyaçlarınıza yönelik iletmek istediğiniz mesajınızı girebilirsiniz. Sayfadan bulabileceğiniz ilgili iletişim numaralarını tuşlayarak hazır ofis kiralama fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

eOfis, Türkiye’nin 13 ilinde prestijli konumlara sahip 55 lokasyonda hazır ofis hizmeti vermektedir. Lokasyonlar, toplu taşıma noktalarına yakın konumlarda bulunur. Hazır ofis İstanbul gibi maliyetli bir şehirde müşterilere minimum bütçe ile iş alanı sağlamayı hedefler. Hazır ofis Ankara’da işlek lokasyonlarda çalışabilme imkânı sunar. Hazır ofis Bursa Nilüfer’de ulaşım kolaylığı sağlayan bir konumda bulunur. Ankara hazır ofisi Çankaya ve Söğütözü lokasyonlarında, İzmir hazır ofisi Bayraklı’da, İstanbul hazır ofisi ise 38 ayrı binada yüksek trafiğe sahip konumlarda yer alır. Ataşehir hazır ofisi Anadolu yakasında hizmet veren ve ticaret merkezlerine çokça sahip olan bir konumda bulunur. Hazır ofis Beylikdüzü, Avrupa yakasında çevresindeki en işlek plazalardan birine konumlandırılmış ofis merkezlerinden biridir. Yüksek standartlarda ofis yaşamını sizin için en uygun kiralık hazır ofislerde bulabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Toplantı Odası

Saatlik, günlük, haftalık, aylık...

eOfis Toplantı Salonlarımız, Türkiye’de 13 şehirde 55 lokasyonda kolaylıkla ulaşabileceğiniz, merkezi bölgelerde...


Detaylı İncele
Sanal Ofis

Aylık 625 TL' den başlayan fiyatlarla...

İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, sanal ofistir. Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis ...


Detaylı İncele
Paylaşımlı Ofis (Ortak Ofis)

Aylık 1450 TL' den başlayan fiyatlarla...

Farklı sektörlerden profesyonellerle çalışarak, ortak ofis ortamında çalışma masası ve sekreterlik hizmeti yeter...


Detaylı İncele
eOfis BİZ Üyeliği

Aylık 0 TL' den başlayan fiyatlarla...

Üyeler, eOfis’in tüm paylaşımlı ofisleri ile lounge ve cafe alanlarını kişi bazında indirim uygulanmış ücret ola...


Detaylı İncele
Cem Oğraş
Cem Oğraş
Fluent Professionals

eOfis’ten bir yılı aşkın süredir toplantı odası hizmeti alıyoruz. Saatlik, günlük ve aylık kullanım seçeneklerinin olması, dilediğimiz eOfis lokasyonunda toplantı odası kullanabiliyor olmamız, toplantı odalarının şık ve donanımlı olması sayesinde ihtiyaçlarımız en iyi şekilde karşılanıyor, tasarruf ediyoruz ve kurum imajımız güçleniyor.

Bülent Başaran
Bülent Başaran
İletişim Gümrükleme

Bizlere sunulan imkan ve hizmettenn oldukça memnunuz. Prestijli bölgelerde ofislerin toplantı salonlarının olması çok önemli. Gelen misafirlerimizin en iyi şekilde karşılanması ve ağırlanması hizmetinize değer katıyor.Tabii bunda güler yüzlü personel seçimleriniz de etkili. Telefon ve posta kargo hizmetiniz de çok başarılı. Uzun yıllar birlikte çalışmak dileğiyle.

Ayla Özgür
Ayla Özgür
Aveka İş Geliştirme Yöneticisi

Haziran 2016 tarihinden bu yana eOfis Mall of İstanbul lokasyonunda bulunuyoruz. Bulunduğumuz konum İkitelli OSB, Mahmutbey gişeler ve havaalanına yakınlığı nedeniyle hem müşterilerimiz hem de iş partnerlerimiz için ulaşım avantajı sağlıyor. Güvenlik, internet, aydınlatma, toplantı odası ve temizlik gibi ihtiyaçlarımız eOfis tarafından sağlanıyor. Özellikle sabit masraflarını minimize etmek isteyen, bahsettiğim hizmetleri paket olarak almak isteyen işletmelere tavsiye ederim.

Büşra Cebeci
Büşra Cebeci
Suny - The State University of New York

Az çalışanlı kurumlar veya bizim gibi temsilcilikler için herhangi bir apartman dairesinde bir kaç odalı bir ofiste çalışmak artık işlevini yitirmiştir. Mevcut işlerimizin yanında ofisin su, elektrik, aidat vb. gibi işleri ile ilgilenmek, telefonların cevaplanması ve diğer işlerin yapılması için ekstradan bir çalışan almak durumunda kalmak işinize iş yükleyecektir. Bunların hepsini göz önünde bulundurduğumuzda sıradan bir yerde ofis açmaktansa prestijli lokasyonlara sahip eOfis ile çalışmak işlerimizi kolaylaştırdı. Biz sadece işimize odaklanıyoruz, eOfis geri kalan herşeyi hallediyor.

Barış Işık
Barış Işık
Swetron

eOfis sayesinde kira giderimde yüzde 60 tasarruf ettim. Aldığım hizmet, özellikle sekreterya hizmeti şirketimin kurumsal kimliğini yüceltti. Toplantı esnasında sekreterin vermiş olduğu destek ve hizmet mükemmel ötesi. Müşterilerimin bile dikkatini çekti. Kurumsal kimlik oluşumu parayla oluşan bir unsur değil, davranışla oluşan bir konudur. eOfis bu konuda başarının ötesinde bir performans sergilemiştir. 10 üzerinden 10 veriyorum.

Deniz Kaya
Deniz Kaya
Zuzu HR

ZuZuHR olarak eofis ailesi ile 2 yıldır çalışıyoruz, ailesi diyoruz çünkü burayı anlatan en iyi kelimenin bu olduğunu düşünüyoruz. Buradaki tüm arkadaşlar keyifli bir ofis rahatlığını sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar. Sıcak ve samimi bir ortam olmasının yanı sıra profesyonel bir hizmet kalitesi sundukları için kendilerine bu vesileyle teşekkür ederiz.

Teklif Formu
Powered by  |
Formunu göndererek Aydınlatma Beyanı'nı ve Açık Rıza Onayı'nı kabul edersiniz.
Teklif Al