Facebook PageView eOfis Broker İş Birliği | eOfis Blog
2009 yılından bugüne Türkiye’deki Hazır Ofis konseptinin liderlerinden olan eOfis, bugün 10 şehir ve 37 farklı lokasyondaki A+ seçkin plazalarda en cazip fiyat, en güçlü altyapı ve en iyi hizmet iddiası ile faaliyet göstermektedir.

eOfis halihazırda 10000+ üyeye hizmet vermekle beraber bunun 4500+’sı uzun süreli kontratlarla hizmet alan firmalardan oluşmaktadır.

eOfis, Gelişmiş çağrı-yönetim-sistemi ve kuvvetli teknoloji alt yapısı ile müşterileri için aylık 50.000’in üzerinde çağrı karşılamaktadır.

eOfis A+ plazalardaki tam donanımlı kapalı ofisleri ve kullandıkça ödenebilen ofis ve toplantı odaları ile müşterilerine ileri ofis hizmetleri sunmaktadır.

eOfis ofislerini tam donanımlı olarak donatıp sekretarya, resepsiyon, mutfak ve temizlik hizmetlerini de sağlayarak kiralar.

eOfis müşterilerinin kira dışında hiçbir ofis maliyeti (aidat, içecek, temizlik, stopaj, sekreter, santral…) olmamaktadır.

eOfis şirketlere yasal adres bulundurma, maliyetlerini azaltma ve hiçbir yatırım yapmadan 37 seçkin plazada ofis kurma imkânı vermektedir.

Ürünlerle ilgili daha fazla bilgi almak için hazır ofis, sanal ofis, ortak ofis' e tıklayabilir, müşteri yönlendirmek için 0850 xxx xx xx nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşın

Teklif Formu
Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Beyanı'nı ve
Açık Rıza Onayı'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Teklif Al