Facebook PageView İstanbul’daki En İyi Paylaşımlı Ofisler | eOfis Blog

Teknolojinin hızla gelişmesi, yeni iş dinamiklerinin oluşmasına yol açtı. Pandemi dönemi ise bu yeni iş dinamiklerine geçişi hızlandırdı ve çoğu kişi evden, uzaktan çalışmaya adapte oldu. Esnek çalışma saatlerinin ve ofis çözümlerinin yükselişte olduğu bu dönemde İstanbul’daki paylaşımlı ofis sayıları da günden güne artmaya başladı. Bu yazımızda sizin için İstanbul’daki en iyi paylaşımlı ofisleri sıralayacağız.


Paylaşımlı ofislerin en önemli özelliği serbest, uzaktan çalışan ekiplere ve girişimcilere kolaylık sağlaması ve oldukça düşük maliyetli ofis ortamı sağlamasıdır diyebiliriz. Toplantı odaları, etkinlik alanları, yemek ve içecek servisleri, teknolojik altyapı ve benzeri unsurlar da şirketlere avantaj sağlayan diğer özellikler arasında yer alıyor. Dijital pazarlama, e-ticaret, sosyal medya, yazılım ve mobil uygulama geliştirme sektöründe yer alan girişimciler tarafından sıklıkla paylaşımlı ofisler tercih ediliyor.


Nurol Tower


eOfis Nurol Tower, İstanbul’da paylaşımlı ofis, hazır ofis ve sanal ofis kiralamak isteyen şirketlere hizmet vermektedir. İstanbul Adalet Sarayı Çağlayan Adliyesi’ne 400 m uzaklıkta bulunan Nurol Tower, hukuk sektöründeki firmalara büyük avantaj sağlar ve yasal adres, sekreterlik hizmeti gibi çeşitli imkanlar sunar. En iyi paylaşımlı ofis hizmetlerinden birini alabileceğiniz eOfis Nurol Tower’da profesyonel destek alabilir, şirketinizin ihtiyaç duyduğu her şeye sahip olabilirsiniz.


Quasar


Mecidiyeköy’de bulunan eOfis Quasar ile İstanbul’da paylaşımlı ofis, ortak ofis, hazır ofis ve sanal ofis hizmetlerinden faydalanabilir, ofis maliyetlerini geride bırakabilirsiniz. Mobilyalı kiralık en iyi paylaşımlı ofisi arayanlara eOfis Quasar uygun bir tercih olabilir. Fairmont Hotel’in yanında Trump Towers, Cevahir AVM, Profilo Plaza yakınlarında bulunmaktadır.


Fatih Plaza


Tarihi bölgelerden Fatih’te en iyi paylaşımlı ofisi kiralamak isteyenlerin adresi eOfis Fatih Plaza. Sanal ofis, paylaşımlı ofis, toplantı salonları ve sekreterlik hizmeti ile şirketinize avantaj sağlayan eOfis Fatih Plaza içerisinde misafirlerinizi prestijli salonlarda ağırlayabilirsiniz. Historia AVM’ye yürüme mesafesinde, Aksaray metro durağına 300m ve Emniyet Fatih metro durağına 1 km uzaklıktadır.


Allure Tower


Avcılar’da en iyi paylaşımlı ofis hizmetlerinden faydalanmak isteyenlere özel eOfis Allure Tower ofis çözümleri sunmaktadır. Posta ve kargolarınız takip edilir, profesyonel resepsiyon hizmeti verilir ve prestijli yasal adres sunulur. Bu sayede şirketinizin imajını yenileyebilir, tam donanımlı toplantı salonlarında toplantılarınızı gerçekleştirerek işlerinize odaklanabilirsiniz.


Pendik Varyap


İstanbul’da paylaşımlı ofis kiralamak isteyenler eOfis Pendik Varyap sayesinde istediği ofis çözümlerine kavuşabilir. Coworking alanları, etkinlik alanları, kurye, otopark ve birçok hizmetin sunulduğu eOfis Pendik Varyap, her sektörden firmaya hizmet sunmaktadır. Metrobüse 1 km, otobüs durağına ise 500 metre uzaklıkta bulunan Pendik Varyap Plaza, Sabiha Gökçen Havaalanı’na oldukça yakın ve yurt dışından gelen misafirlerinize uygundur.


Bahariye Plaza


Kadıköy’de en iyi paylaşımlı ofis hizmeti sunan firmalardan eOfis Bahariye Plaza, şirketinize coworking alanları sağlarken esnek çalışma alanları ve geniş müşteri portföyü ile şirketinizin gelişimine destek olmaktadır. Bahariye Plaza’da bulunan restoran, alışveriş ve tarihi mekanlar ise size ve müşterilerinize çeşitli avantajlar sunmaktadır. Kadıköy metroya 750m, Kadıköy Vergi Dairesi’ne 500m ve Eminönü-Karaköy İskelesine 1 km uzaklıktadır.


Akasya Tower Residence


eOfis Akasya Tower Residence, Acıbadem İstanbul’da paylaşımlı ofis hizmeti arayan firmaların tercih ettiği konumlardandır. Prestijli iş adresi, profesyonel sekreterlik ve resepsiyon hizmeti, tam donanımlı paylaşımlı ofis ve toplantı odaları ile şirketlere çeşitli avantajlar sunan eOfis Akasya Tower Residence, doğayla iç içe yeşil alanları ve açık hava almanız için tasarlanmış meydanı sayesinde huzurlu bir iş ortamı yaratmanızı sağlar. Akasya AVM’ye Avrasya Tüneli sayesinde rahatlıkla ulaşabilirken, Ünalan metro durağı ve Uzunçayır metrobüs durağına ise 1 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşın

Teklif Formu
Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Beyanı'nı ve
Açık Rıza Onayı'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Teklif Al