Facebook PageView Levent’te Yemek Yiyebileceğiniz 8 Mekan | eOfis Blog

Levent’te öğle yemeği yemek için uzun sıralar beklemeyeceğiniz, bütçenizi aşmayacağınız ve damak tadınıza uygun mekanlara ihtiyaç duyduğunuzu biliyoruz. Yaptığımız deneme yanılmalarla sizlerin en lezzetli yemekleri hızlı bir şekilde yiyebileceğiniz 8 Levent mekanını listeledik. Listemizdeki bu nefis lokantaların içerisine en lezzetli yemekler sunanları dahil ettik.


Hatay Medeniyetler Sofrası


Taksim, Bakırköy ve Aksaray’da da şubeleri bulunan Hatay Medeniyetler Sofrası, Levent içerisinde gidebileceğiniz en otantik mekanlar arasında yer alıyor. Hatay yöresine özel neredeyse tüm lezzetleri sunan bu mekan, canınızın yöresel lezzetler istediği zamanlara uygun. Fırında testi incikten mumbar dolması ve beğendili kebaba kadar birçok lezzeti bu mekanda bulabilir, öğle yemeğinizi ziyafete dönüştürebilirsiniz.


Birkaç iş arkadaşınız ile gidebileceğiniz mekanda merak ettiğiniz tüm yöresel tarifleri deneyebilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Mekanda yemeğinizin yanına meze olarak gönderilen şamfıstıklı, pastırmalı, kuşbaşılı ve kıymalı humuslar ile yemeğiniz şenlenecek. Son olarak yine yancı lezzetler arasında haşlama içli köfte ve fındık lahmacun gibi lezzetler olduğunu da belirtelim.


Escale


Yöresel lezzetlerden İtalyan mutfağına doğru ilerlerseniz Levent’te Escale restoranda öğle yemeğine gidebilirsiniz. Escale tatlıları, kahvesi, pizza çeşitleri ve makarnaları ile oldukça ünlü mekanlar arasında yer alıyor. Geniş menüleri içerisinde günlük ruh halinize ve damak tadınıza uygun bir lezzet bulabileceğinizin garantisini verebiliriz.


Kahvenizin yanında keyifle yiyebileceğiniz tatlılar yapan mekan, “Pizza Nutella” ismini verdiği özel tatlısı ile Levent’te oldukça meşhur. Çilek, muz, fındık ve çikolata ile birleşen bu ünlü pizza, tatlı krizlerinize çare olacak türden.


Goodville Seasonal Kitchen


Kanyon’un hemen yanında olan bu restoran, sağlıklı ve bol vitaminli yemeklerin buluştuğu bir ortam yaratıyor. İsminden de anlayabileceğiniz gibi restoranın menüsü sezonluk olarak değişiyor ve mevsimin en taze ürünlerini size sunuyor. Hızlı servisi ile size zaman kazandırabilecek mekanlardan birisi olan Goodville Seasonal Kitchen, Levent’te sağlıklı ve lezzetli bir yemek yiyebilmek için uğrayabileceğiniz mekanlar arasında.


Bursa Garaj Kebap


Canınızın kebap, iskender ve et istediği zamanlarda sizi bir lezzet yolculuğuna çıkarabilecek mekanlardan birisi Bursa Garaj Kebap. Öğle arasında sıkça tercih edilen Levent mekanları arasında olan bu restoran kebaplarına ek olarak çıtır pidesi ve büyük porsiyonları ile karnınızı doyurma konusunda oldukça başarılı.


Baazen Tantuni


Mersin’in o lezzetli tantunisinden canınız çektiğinde uğrayabileceğiniz lezzetli tantunicilerin başında Baazen Tantuni geliyor. Konumuz öğle yemeğinde Levent mekanları olduğunda kesinlikle denemeniz gereken restoranlardan birisi olan Baazen Tantuni, titiz ve lezzetli tantuninin adresi diyebiliriz. Hem dürüm hem de ekmek arası olarak alabileceğiniz tantuni ile öğle aranızı şenlendirebilirsiniz.


Suvla


İş yemekleri, toplantılar ve kutlamalar için Levent’te mekan arıyorsanız doğru adres Suvla olabilir. Zengin şarap çeşitleri ve leziz yemekleri ile midenizi şenlendirebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında oturabileceğiniz doğal bahçesinde gürültüden ve yorgunluktan rahatlıkla uzaklaşabilirsiniz.


Elvish Inn Garden


Elvish Inn Garden, özellikle Levent bölgesinde bulunan ofis ve plaza çalışanlarına hizmet veren, özel yemekleri ile gönülleri kazanan bir restoran. Arnavut ciğerinden mercimek köftesine, taze fasulyeden pırasa yemeğine ve kahvaltı çeşitlerine kadar birçok farklı lezzeti sofralarınıza taşıyan bu mekan öğle yemeği aralarınız için vazgeçilmeziniz olabilir.


Tazele


Kanyon içerisinde bulunan Tazele, klasik fast food restoranlarından oldukça farklı bir konsepte sahip. Antakya yoğurtlu mantı, mercimek çorbası, katmerli köfte gibi çeşitli ev yemekleri ve frambuazlı sütlaç gibi farklı tatlıları bir arada bulabileceğiniz bir restorandan bahsediyoruz. Hızlı servisi ile sizi memnun eden mekan, kısa molalarınız için oldukça ideal. 

Bu Yazıyı Paylaşın

Teklif Formu
Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Beyanı'nı ve
Açık Rıza Onayı'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Teklif Al