Facebook PageView Param Kart Müşterilerine Özel Hemen Taşınmaya Hazır Ofisler

Ofisiniz Param Kart’ınız ile Hazır!  • Param Kart’ınız ile eOfis’den yapacağınız harcamalarda harcama bedelinizin %10’u Param tarafından ödemeniz sonrası anında kartınıza iade edilecektir.

  • Kampanya sanal ofis, paylaşımlı ofis, hazır ofis, toplantı/seminer odası rezervasyonlarında geçerlidir.

  • Bu avantajdan yararlanabilmek için Param Kart’ınızda yeterli bakiye olması gerekmektedir.

  • TURK Elektronik Para A.Ş. ve eOfis kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
Param Kart’ınıza kredi kartı ile ya da havale/EFT yaparak TL yüklemek için tıklayınız.


Param Kart başvurusu yapmak için tıklayınız.


eOfis ve lokasyonları hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Telefon: 444 34 80

e-mail:[email protected]


Sanal Ofis


İş yapmak için asıl ihtiyacınız fiziki bir ofis değilse, sanal ofistir. Çok hesaplı bir paket olan Sanal Ofis paketi, size işiniz için ihtiyacınız olan tüm prestij ve kolaylığı sağlar. Çağrılarınız, posta-kargolarınız ve misafirleriniz iş adresinizi gösterdiğiniz eOfis’te profesyonel bir ekip tarafından karşılanıp, size bildirilir. Tüm eOfis’lerde ön rezervasyonla toplantı odası ve kısa süreli ofis kullanımı yapabilir, 37 A+ Plazada eOfis Business Lounge’ları ücretsiz olarak dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için tıklayınız.


Hazır Ofis


Modern ve fonksiyonel mobilyalarla dekore edilmiş, farklı m2’lerde, size özel, kapalı ofis alanlarıdır. Bu paket üyeliği ile tek bir kira bedeli karşılığında; verimli çalışmak deyince aklınıza gelen tüm kurulum, donanıma ve hizmetlere sahip bir ofis ortamına, profesyonel bir operasyon ekibine ve prestijli bir iş adresine sahip olursunuz. Detaylı bilgi almak için tıklayınız..


Ortak Ofis


Farklı sektörlerden profesyonellerle çalışarak, ortak ofis ortamında çalışma masası ve sekreterlik hizmeti yeterlidir diyenler için en uygun çözüm Coworking. İş birliği ve network sağlayacağınız coworking hem verimli bir iş ortamı hem de ihtiyaç duyulan ofis çözümlerini karşılar. eOfis’ in prestijli 37 lokasyonundan size en uygununu seçerek iş adresiniz, sekreterlik hizmeti ve ortak ofiste çalışma masanız hazır olarak eOfis’in tüm hizmetlerinden yararlanabilir, paylaşımlı ofis kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için tıklayınız..

Bu Yazıyı Paylaşın

Teklif Formu
Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Beyanı'nı ve
Açık Rıza Onayı'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Teklif Al