Facebook PageView Sanal Ofis Ankara | eOfis Blog

Freelance çalışıyorsunuz ya da iş yapmak için fiziki bir ofise ihtiyacınız yok mu? Son dönemde Covid-19 salgınının dünya çapında yaygın hale gelmesi sonucunda ofislerden uzak bir çalışma hayatının da ivme kazanması ile aradığınız şey bir sanal ofis olabilir mi?


Son zamanlarda sadece freelance çalışanlar değil, aynı zamanda çoğu iş yeri ve kurum da evden çalışma şekline geçiş yaptı. Home office kavramı iyice dilimize ve gündelik hayatımıza yerleşti. Sağlık önlemlerinin hayli elzem olduğu bu süreçte çalışanlar, kendilerine evde çalışabilecekleri konforlu ve düzenli bir alan yaratmakla meşguller. Çünkü tüm ofisin ortak bir şekilde paylaşıldığı kapalı alanlarda çalışmak, yemek yemek önceden etkileşimli ve verimli olsa da şimdilerde korkutucu hale geldi. İşte tam da bu yüzden eOfisin sunduğu Sanal Ofis Ankara, size en uygun mükemmel avantajlar sağlıyor.


Neden Sanal Ofis?


Evden çalışmaya geçmek demek, hiçbir çalışan için daha az profesyonel bir çalışma düzenine geçmek değildir. Son dönemde çeşitli mekan, zaman kısıtlamaları yaşayan çalışanlar, özellikle de freelancerlar, kendilerine daha düzenli çalışabilecekleri, işlerine odaklanabilecekleri, sağlam ve güvenilir bir network kurup yeni insanlarla sosyalleşebilecekleri, sağlıklı koşullar altında işlerini yürütebilecekleri yeni yollar aramaktalar. Bu süreçte eOfis güvencesi ile tercih edebileceğiniz sanal ofis seçenekleri, olanaklarıyla kişiye herhangi bir kısıtlama dayatmadan, tam da freelancerları cezbedecek türden! Çalıştığı mekâna bağlı kalmak durumunda olmayan freelancerlar istedikleri zaman istedikleri yerde sanal ofis imkanlarından yararlanabilir, işlerini dikkatlerini toplayabilecekleri profesyonel alanlarda geliştirebilirler.


Şimdilik Ankara, İstanbul ve İzmirde birden çok yerde hizmet veren eOfis; Antalya, Konya, Bursa, Gaziantep gibi pek çok büyük ilde donanımlı ofislere sahip. Siz de eOfisin sitesinden kolaylıkla hangi şehirlerde ofis kiralayabileceğinize bakabilir, adresler hakkında gerekli detaylara ulaşabilirsiniz. Ayrıca eOfisten kiralayacağınız ofislerden sadece o ilde değil, geri kalan diğer illerde de hizmet alabilirsiniz. Özellikle çok sık şehir değiştiren bir iş gerekliliğiniz varsa, Türkiyenin çoğu yerinde her zaman aynı konforu yakalayacağınız bir kapınızın olması mükemmel!


Sanal Ofis Ankara ile Sahip Olacağınız Avantajlar


Ankara’da ikamet eden veya iş için sürekli Ankara’ya gidip gelmek durumunda olan bir iş gerekliliğiniz mi var? Öyleyse sanal ofis Ankara ile sahip olacağınız avantajları gözden geçirip, eOfis’e dahil olmayı düşünmek için mükemmel bir zaman. Neden mi? İşte yararlanabileceğiniz pek çok olanaktan bazıları:  •         Öncelikle ekonomik olarak oldukça uygun olan Sanal Ofis paketine aylık 200 TLden başlayan fiyatlarla sahip olabilir, ekstra ödeme yapmak zorunda kalmadan birçok hizmetten faydalanabilirsiniz.

  •         Ankaranın toplam üç farklı lokasyonunda bulunan eOfisler oldukça merkezi ve diğer prestijli plazaların bulunduğu konumlardadır. Söğütözü Next Level ve Koç Kule’de; Çankaya’da Tepe Prime’da bulunan Ankara sanal ofisler oldukça kolay ulaşımı ile mükemmel seçenekler olabilirler.

  •         Fiziki bir ofise genel olarak ihtiyaç duymasanız da fatura kesebilmek adına resmi bir adrese ihtiyaç duyacaksınız ve evinizi ofis adresi gibi göstermenin ise bazı sakıncaları var. Oysa eOfis ile çok düşük bir maliyetle prestijli bir adrese sahip olursunuz.

  •         Hazır ve modern döşenmiş bir ofis tutmak oldukça maliyetliyken sanal ofis sizi gereksiz maliyetten kurtaracaktır.

  •         Yasal adresiniz olarak kullanabileceğiniz eOfis’lerde size posta-kargo yönetimi hizmetleri sunulur. Ayrıca müşterileriniz aradığında işinin ehli kişiler telefonlarınıza cevap vererek müşterinizi size bağlar.

  •         Müşterinizle bir toplantı yapmak istediğinizde toplantı odası kiralayabilir, girişte misafirlerinizin karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Misafirleriniz en iyi şekilde ağırlanır ve size yönlendirilirler.

  •         Sadece müşterileriniz değil siz de düşünülürsünüz. İstediğiniz lokasyonda belirli bir limite kadar, ücretsiz toplantı odası ayarlayabileceğiniz gibi, çalışma masası kullanımından da faydalanabilirsiniz.

  •         Sanal ofis programını seçtiğiniz takdirde, A+ plazalarda bulunan ofislerde Business Lounge kullanımına ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Tüm gün wifi hizmetinden, çay kahve su ve diğer ikramlardan sınırsız yararlanabilirsiniz.

  •         Bütün eOfis’leri kullanabildiğiniz için tek bir ofise bağlı kalmadan istediğiniz yerde çalışabilirsiniz. Bu gittiğiniz ve ziyaret ettiğiniz farklı iller için de geçerli!

  •         İçerisinde bulunduğunuz eOfis networkünün oldukça geniş olduğunu ve dilerseniz birçok farklı firmayla birlikte çalışabileceğinizi de unutmamak gerekir. Birçok kurumsal şirketin yararlandığı sanal ofisler 10000e yakın üyeden oluşan büyük bir topluluk. Tüm üyeler kendi tanıtımlarını eOfis Networke yaparak kendi müşterilerini oluşturabilir, iş birlikleri kurabilir ve işlerini geliştirebilir. Günün sonunda aynı ofisin çalışanları olarak herkes bir aile gibi olur.


Sıfırdan İş Kuranlar için Mükemmel Bir Fırsat!


Sıfırdan bir şirket kurarken birçok masraf ortaya çıkar ve henüz işin başındayken maliyetleri mümkün olduğunca düşük tutmak isteyebilirsiniz. Bu durumda yüklü yatırımlar yapmamak adına eOfisin sunduğu sanal ofislerin hizmet ve avantajlarından yararlanabilirsiniz.


İşinizi kurmak için gerekli olan resmi ve fiziki adres çözümünü sağlamanın yanı sıra diğer hizmetler sayesinde elinizdeki sermayeyi işinize yatırabilirsiniz. İşinizi büyüttükten sonra dilerseniz eOfisin sunduğu hazır ofislere geçebilir ya da mobil masalarda ortak çalışma alanlarını kullanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Paylaşın

Teklif Formu
Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Beyanı'nı ve
Açık Rıza Onayı'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Teklif Al