Facebook PageView Uzaktan Çalışan Ekip için Önerilen En İyi 10 Coworking Alanı | eOfis Blog

Ağaoğlu My Newwork


İstanbul Anadolu yakasının ticaret ve konut bakımından en zengin semtlerinden Ataşehir’de bulunan eOfis Ağaoğlu My Newwork, uzaktan çalışma modelini uygulayan ekiplere eşsiz bir workspace, Türkçe karşılığıyla çalışma alanı sunuyor. Anadolu yakasının en prestijli coworking alanlarından biri olarak görülen Ağaoğlu My Newwork ulaşım, ticaret ve alışveriş merkezi olarak nitelendiriliyor. Ticaret, sanayi, lojistik ve finans sektöründe faaliyet gösteren firmaların değerlendirmesi gereken coworking alanlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.


Next Level


Ankara, Çankaya’da hazır ofis, paylaşımlı ofis ve ortak çalışma alanı (Coworking) kiralamak, ofis maliyetlerini düşürmek isteyen firmalar için oldukça uygun olan eOfis Next Level, uzaktan çalışma ekiplerine çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Sekreterlik hizmeti, profesyonel toplantı odaları, çağrı hizmetleri ve etkinlik alanları gibi birçok hizmeti rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz.


Folkart Towers


İzmir, Bayraklı’da coworking alanı sunan eOfis Folkart Towers, yeni iş kuran ve uzaktan çalışma modelindeki ekipleriniz için uygun ofis hizmetleri sağlamaktadır. Deniz manzaralı lounge salonu bulunan Folkart Towers içerisinde misafirlerinizi ağırlayabilir, toplantı salonlarında uzaktan çalışan ekibinizle toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.


Semih Rüstem İş Merkezi


Adana, Seyhan’da uzaktan çalışan ekibiniz için ofis arıyorsanız eOfis Semih Rüstem İş Merkezi en uygun konum diyebiliriz. İş ve ticaret merkezinin bulunduğu Atatürk Caddesi üzerinde yer alan ofis merkezi, prestijli yasal adres ve sekreterlik hizmeti sunarak remote ekibinizin verimliliğini artırır. Tam donanımlı ortak ofis (coworking) alanı sayesinde, fazla giderlere katlanmadan iş süreçlerinize odaklanabilirsiniz.


Remel Plaza


Antalya, Muratpaşa’da hizmet veren eOfis Remel Plaza, ortak ofis lounge alanı, hazır ofis, sanal ofis ve paylaşımlı ofis alanları ile uzaktan çalışan ekibinize destek sağlamaktadır. Posta, kargo ve yasal adres hizmeti sayesinde verimliliğinize odaklanabilirsiniz. Merkez konumda yer alan eOfis Remel Plaza, her sektörden firmaya hizmet vermektedir.


Lotus Office


Bursa, Nilüfer’de yer alan eOfis Lotus Office ile ihtiyaç duyduğunuz sanal ofis, ortak ofis ve paylaşımlı ofis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Şirket kurmak, uzaktan çalışan ekibini yönetmek ve ofis maliyetlerini düşürmek isteyen her sektörden firmaya çalışma alanı sağlayan eOfis Lotus Office, tam donanımlı ofisleri ile size çeşitli fırsatlar sunar.


Liva Plaza


eOfis Liva Plaza, Diyarbakır’da ofise ihtiyaç duyan her girişimci, uzaktan çalışma ekibi ve firmaya hizmet vermektedir. Prestijli toplantı salonları, resepsiyon desteği ve merkeze yakınlığı ile ön plana çıkan eOfis Liva Plaza, bulunduğu lokasyon sayesinde hukuk, inşaat ve birçok sektörden insanın tercih edebileceği bir konumdadır.


Koluman Tower


Gaziantep, Şehitkamil’de ofis ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır olan eOfis Koluman Tower, prestijli paylaşımlı ofis, hazır ofis ve sanal ofis hizmetleri vermektedir. Yeni bir ofise yatırım yapmadan remote ekibinizin çalışabilmesi için ihtiyacınız olan her şeye eOfis Koluman Tower’ın sunduğu fırsatlarla ulaşabilirsiniz.


Kule Plaza


Konya, Selçuklu’da hazır ofis, sanal ofis ve paylaşımlı ofis ihtiyacı olan firmalara hizmet veren eOfis Kule Plaza, sunduğu profesyonel hizmetlerle şirketlere avantaj sağlamaktadır. Konya’nın en uzun gökdeleni olan Kule Plaza banka, kafe ve alışveriş caddelerinin bulunduğu Selçuklu ilçesinde yer almakta.


Global İş Merkezi


Mersin, Yenişehir’de ofis kurmak, ofis maliyetlerini azaltmak ve uzaktan çalışma ekibi için paylaşımlı ofis arayan şirketlerin yeni adresi eOfis Global İş Merkezi. Posta ve kargo takip hizmeti, çağrı yönetimi ve resmi iş adresi gibi hizmetlerle eOfis Global İş Merkezi içerisinde personel giderleriniz azalır ve işinize odaklanabilirsiniz. 

Bu Yazıyı Paylaşın

Teklif Formu
Teklif formunu göndererek; Aydınlatma Beyanı'nı ve
Açık Rıza Onayı'nı kabul etmiş sayılırsınız.
Teklif Al